top of page

NEEM CONTACT OP

+61 0414 908 841
hello@theelusivemisslou.com

Suite 1 65-69 nelson street, Rozelle nsw 2039 Australia
yes! We are on the optical courier in Australia :)

VRAGEN HEBBEN ?

Gebruik het onderstaande contactformulier om meer te weten te komen over onze onafhankelijke kleurrijke unieke brillen, om uw dichtstbijzijnde leverancier te vinden of om meer te weten te komen over hoe u een leverancier kunt worden.

Bedankt voor het indienen!

KLANTENSERVICE

 

hello@theelusivemisslou.com

+61 0414 908 841

Ontwerpstudio:

16 Bowling Green Lane, Avalon Beach NSW 2107  Australië

Round Sticker KEEP CALM AND BE FABULOUS
Mooie luxe kleurrijke brillen
AUSTRALIAN AGENTS

 

VIC-SA-TAS

Kerry Carey

0419 991 725

kerrycarey19@gmail.com

NSW

Gerard Kebourian

0458 881 488

gerardk@coandco.com.au

WA

Paola Pallotta

‭0411 691 637‬

p.pallotta1@bigpond.com

QLD

Kylie Prince

0493 724 078

kylie@theeyewearqueen.com

THE STUDIO:

Suite 1, 65-69 Nelson Street Rozelle NSW 2039 Australia

 

Open Monday - Friday

9am - 5pm

or by appointment

INTERNATIONAL

 

USA

Lookout Eyewear Inc

Eli Katzman

+1 (650) 888-0949

eli.katzman@gmail.com

FRANCE -

Occitanie region

Laurent Saint Blancat

+33 06 9532 6300

laurentsaintblancat@yahoo.fr

FRANCE -

Auvergne-Rhône-Alpes region

Bruno Lengrand

+33 06 59 24 72 73‬

bruno-lengrand@wanadoo.fr

FRANCE - 

Puy-de-Dome department and Auvergne-Rhône-Alpes region

Guillaume Orfila

+33 06 52 21 26 36‬

g.orfila1@orange.fr

 

GERMANY, SWITZERLAND, AUSTRIA

The Elusive Miss Lou - DACH

Bille + Seamus Makim

+49 160 550 1699

dach@theelusivemisslou.com

bottom of page